امیدواری ظریف نسبت به حصول نتیجه مطلوب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی

به گزارش وبلاگ آریاگستر، وزیر امور خارجه در ملاقات معاون وزیر خارجه اوکراین ابراز امیدواری کرد با همکاری و تعامل دو طرف مذاکرات مربوط به سقوط هواپیمای اوکراینی هر چه سریعتر به نتایج مطلوب و مورد نظر برسد.

امیدواری ظریف نسبت به حصول نتیجه مطلوب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ آریاگستر، همزمان با برگزاری دوره دوم مذاکرات بین ایران و اوکراین در خصوص سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی یوگنی ینین معاون وزیر امور خارجه این کشور و رئیس هیأت مذاکره کننده اوکراینی امروز (دوشنبه) با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ملاقات و مصاحبه کرد.

در این ملاقات فرایند مذاکرات مربوط به سانحه هواپیمای اوکراینی مورد مصاحبه نهاده شد.

وزیر امور خارجه با ابراز تاسف مجدد از وقوع این حادثه دردناک، با مثبت و سازنده ارزیابی کردن دور اول مذاکرات دو کشور در خصوص این سانحه هوایی ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل دو طرف این مذاکرات هر چه سریعتر به نتایج مطلوب و مورد نظر برسد.

در این ملاقات همچنین روابط دوجانبه ایران و اوکراین و راه های توسعه همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف مورد گفتگو نهاده شد.

دور اول مذاکرات ایران و اوکراین اوایل دی ماه در کی یف به ریاست محسن بهافرایند معاون وزیر خارجه ایران و همتای اوکراینی برگزار گردید و دور دوم نیز طی امروز و فردا در تهران در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیدواری ظریف نسبت به حصول نتیجه مطلوب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواری ظریف نسبت به حصول نتیجه مطلوب درباره سقوط هواپیمای اوکراینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید