منتظری: آنالیز تخلفات قرارداد ویلموتس در کمیسیون فرهنگی مجلس ، وزارت ورزش مقصر باشد برخورد می کنیم

به گزارش وبلاگ آریاگستر، نماینده مجلس گفت: یکی از دستور کار های کمیسیون فرهنگی مجلس قطعا رسیدگی به تخلفات قرارداد ویلموتس است و اگر پای وزارت ورزش در این ماجرا گیر باشد از وزارت ورزش بازخواست خواهد شد و مجلس در قبال این مسئله کوتاه نخواهد آمد.

منتظری: آنالیز تخلفات قرارداد ویلموتس در کمیسیون فرهنگی مجلس ، وزارت ورزش مقصر باشد برخورد می کنیم

غلامرضا منتظری، نماینده گرگان در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی وبلاگ آریاگستر، با اشاره به وظایف مجلس در بحث نظارت گفت: اگر برای نمایندگان مجلس تخلفات قرارداد ویلموتس محرز گردد و متخلفان این موضوع تعیین شوند قطعا به صورت جدی با این مورد برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: مجلس یازدهم در بخش نظارت از دستگاه های اجرایی کشورهیچگاه کوتاهی نخواهد نمود. شعار مجلس یازدهم فساد ستیزی است و قطعا نخواهد گذاشت در جایی رانتی شکل بگیرد.

نماینده گرگان در مجلس گفت: اگر مستندات تخلفات قرارداد ویلموتس زیاد باشد بدون تردید جزء دستورکار های مجلس یازدهم قرار خواهد گرفت، زیرا یکی از اولویت های مجلس یازدهم مقابله با رانت و فساد و انحرافات است.

منتظری توضیح داد: یکی از دستور کار های کمیسیون فرهنگی مجلس قطعا رسیدگی به تخلفات قرارداد ویلموتس است و اگر پای وزارت ورزش در این ماجرا گیر باشد قطع به یقین از وزارت ورزش بازخواست خواهد شد و مجلس در قبال این مسئله کوتاه نخواهد آمد.

وی با بیان اینکه افکار عمومی از مجلس انتظار دارد که در مقابله با فساد بایستد، بیان داشت: مجلس از تمامی ابزار های نظارتی خود استفاده خواهد نمود تا از وزارت ورزش و سایر نهاد هایی که مرتبط با ویلموتس هستند شرح بخواهد که چرا اولا این چنین قراردادی بسته شده است و ثانیا مقصر اصلی این موضوع چه کسی یا کسانی بوده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "منتظری: آنالیز تخلفات قرارداد ویلموتس در کمیسیون فرهنگی مجلس ، وزارت ورزش مقصر باشد برخورد می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتظری: آنالیز تخلفات قرارداد ویلموتس در کمیسیون فرهنگی مجلس ، وزارت ورزش مقصر باشد برخورد می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید