همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران چهارمین جلسه دادگاه هلدینگ آفتاب برگزار گردید

مشهد- خبرنگاران- چهارمین جلسه ویژه رسیدگی به جرایم مفسدان و اخلالگران در نظام مالی کشور مستقر در مشهد با موضوع رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده موسوم به هلدینگ آفتاب برگزار گردید.

30 شهریور 1399

خبرنگاران تست سرولوژی نمی تواند شرایط کنونی ابتلا به کرونا را معین کند

تهران - خبرنگاران - مدیرکل آزمایشگاه های مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: معاونت درمان ابلاغ نموده که تست سرولوژی نمی تواند شرایط کنونی ابتلا به کرونای افراد را معین کند و اگر کسی از روی عمد یا ناآگاهی این هزینه را به مردم تحمیل می نماید،...

20 شهریور 1399

پساکرونا؛ فرصتی برای بازیابی محیط زیست

با توجه به گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان، ابعاد مختلف زندگی بشر، تحت تأثیر آن قرار گرفته و با توقف و یا کاهش بسیاری از فعالیت ها، تأثیرات مثبتی بر محیط زیست بر جای گذاشته است. در این راستا تصاویر ماهواره های فضایی و آمارهای مختلف نشان دهنده کاهش آلودگی...

15 شهریور 1399

خبرنگاران وزیر امور خارجه اردن: راهکار نهایی بحران سوریه سیاسی است

تهران - خبرنگاران - وزیر امور خارجه و مهاجران اردن، دست یابی به یک راه چاره سیاسی که مورد قبول مردم سوریه باشد را تنها راه چاره بحران این کشور دانست.

8 شهریور 1399

استقبال طنزپردازان کشور از طنز پهلو 4 در فومن

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن، یوسف نیک انجام با اعلام این خبر گفت: انتشار فراخوان چهارمین جشنواره ملی بررسی طنز معاصر طنز پهلو 4 که در روز اول اردیببهشت 99 منتشر شده، مورد استقبال فراوان دوست داران ادبیات...

19 مرداد 1399

واکنش گوترش به قطع حمایت مالی آمریکا از سازمان بهداشت جهانی

دبیر کل سازمان ملل متحد از اقدام رئیس جمهور آمریکا در قطع حمایت مالی از سازمان جهانی بهداشت در بحبوحه همه گیری بیماری کووید-19 انتقاد کرد.

19 خرداد 1399

خبرنگاران کشف گور دسته جمعی اجساد نظامیان ارتش سوریه در شرق این کشور

تهران-خبرنگاران- منابع محلی سوری عصر سه شنبه از کشف یک گور دسته جمعی متشکل از جسد ده ها تن از نظامیان ارتش سوریه در شرق این کشور خبر داد که توسط گروهک تروریستی داعش اعدام شده اند.

18 خرداد 1399

تاکید بردی محمداف بر گسترش همکاری کشورهای ترک زبان برای مبارزه با کرونا

رئیس جمهور ترکمنستان در نشست سران کشورهای ترک زبان با اشاره به بعضی از اقدامات عشق آباد در مبارزه با شیوع ویروس کرونا بر گسترش همکاری کشورهای مذکور در این زمینه تاکید نمود.

14 خرداد 1399

جشنواره ترایبکا را سال جاری آنلاین ببینید

برگزارنمایندگان ترایبکا 2020 که قرار بود از 15 تا 26 آوریل (27 فروردین تا 7 اردیبهشت) برگزار گردد، اکنون اعلام نموده اند امیدوارند بتوانند بعضی از برنامه هایشان را به صورت آنلاین برگزار نمایند.

8 خرداد 1399

فاکس کچر، برادران شولتز و کشتی گیران ایرانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، فیلم فاکس کچر (Foxcatcher)، ساخته بنت میلر کارگردان آمریکایی بر اساس زندگی واقعی و تراژیک دیوید شولتز قهرمان کشتی آزاد المپیک ساخته شده است. نام فیلم نیز از عنوان این باشگاه گرفته شده که دیوید شولتز و برادرش مارک شولتز...

17 اردیبهشت 1399

چگونه تاج گل نمایشگاه بین المللی، رویدادها و مراسم افتتاحیه را سفارش دهیم؟

هدیه دادن گل در مناسبت های گوناگون در فرهنگ ایرانی سابقه ای دیرینه دارد. با این وجود، شکل هدیه دادن در طی زمان دستخوش تغییر قرار گرفته است.

11 اردیبهشت 1399

دیپلمات آمریکایی: آتش بس ادلب نقض شود، واکنش نشان می دهیم

یک دیپلمات ارشد آمریکایی با تهدید دولت سوریه به اقدام نظامی، هشدار داد در صورت نقض آتش بس در ادلب، واشنگتن و متحدان اروپایی اش واکنش نشان خواهند داد.

9 اردیبهشت 1399

نامزدهای بهترین عکس خبری دنیا در سال 2020

نامزدهای بهترین عکس خبری دنیا در سال 2020 از سوی ورلد پرس فوتو معرفی شدند

24 فروردین 1399